Turite drabužių parduotuvę, galbūt norite ekologiškesnio manekeno?
Manekenai šiandien yra nepakeičiama mados pramonės dalis, jie naudojami įvairiuose renginiuose, taip pat parduotuvių vitrinose, parodose. Tačiau, nors daugumai atrodo, kad svarbiausias dalykas – jog manekenas atrodytų estetiškai, neužgožtų to, kas ant jo prezentuojama, svarbu atsižvelgti ir į tokio gaminio – manekeno – poveikį aplinkai. 
Šiandien apie tvarumą kalbama išties daug, tad ir įmonės, gaminančios manekenus, nėra išimtis. Mes, Ric Creative, esame tokia įmonė, kuri taip pat gamina manekenus. Mums rūpi jų estetinis vaizdas, tačiau kartu mums rūpi ir šių manekenų gamybinių procesų metu daromas poveikis aplinkai. Siekiame sukurti kuo tvaresnį produktą. Tad po to, kai jau turėjome pagaminę pirminį gaminį, atlikome šio pirminio gaminio poveikio aplinkai analizę ir įvertinome gautus tyrimo duomenis. Atitinkamai atlikome patobulinimus ir šiandien galime Jums pristatyti kur kas tvaresnį produktą.
Šiandien mes Jums pristatome tvaresnį, ekologiškesnį ir aplinkai gerokai draugiškesnį produktą – manekeną, sukurtą pagal atnaujintas technologines specifikacijas. Ką mes pakeitėme? Visų pirma, pakeitėme gaminių gamybos technologiją į 3D spausdinimą: atitinkamai pakeitėme putų polistirolo žaliavą į būtent atnaujinam spausdinimo metodui tinkantį polimerą. Negana to, pakeitėme ir cheminių medžiagų sunaudojimą – jį gana stipriai sumažinome, atsisakėme aplinkai itin žalingos epoksidinės dirvos. Galiausiai priėmėme sprendimą pirmam gaminiui naudotus dažus pakeisti į ekologiškesnius, taip irgi prisidedant prie aplinkos apsaugos, kartu prie gamtos bei žmogaus sveikatos išsaugojimo.
Šis manekenas, kurį mes, Ric Creative, šiandien siūlome Jums – tai nuostabus manekenas, tinkantis naudoti parduotuvėse, atspausdintas 3D spausdintuvu. Tai ir ekologiškas gaminys, ir mažiau aplinką žalojantis gaminys. Gamindami jį sunaudojome mažiau plastiko – tai viena mūsų siekiamybių, kadangi plastikas yra lėtai ir, patekęs į gamtą, neabejotinai sukelia jai žalingą poveikį. Negana to, pakeitę gamybinį procesą, galime stebėti ir mažesnį aplinkai žalingo anglies dioksido išskyrimo į aplinką kiekį. Svarbu paminėti, kad į aplinką šiandien dėl atliktų patobulinimų patenka ir mažiau cheminių bei toksiškų medžiagų, taip pat sumažinome gamybinių atliekų kiekį, kuris taip pat prisideda prie aplinkos apsaugos siekiamo pokyčio. Dar vienas svarbus pokytis, kurį pavyko įgyvendinti, tai sumažėjusios energijos sąnaudos bei dėl visų šių pakitimų sumažėjęs aplinkos rūgštingumas. Mes pritaikėme ekologinį trimačio manekeno projektavimą, taip pat pakeitėme technines specifikacijas, nes mums rūpi aplinka ir tvarumas. Rūpinkimės šiais dalykais kartu – kviečiame Jus prisidėti ir įsigyti būtent mūsų sukurtus manekenus. Mažinkime gamtos užterštumą kartu!

Ir maži sprendimai gali gerinti aplinkosaugą
Manekenai – tai populiarus įrankis, plačiai naudojamas mados pramonės industrijoje. Tai dalis, be kurios iš industrija tikrai prarastų svarbų savo prieskonį. Daugelis žmonių nėra susipažinę su manekenų gamyba, kad ir kokia stipri jų svarba būtų stebima, tad mes jaučiame poreikį atstovauti tą visuomenės dalį, kuriai rūpi tvarumas. Būtent dėl to norime siekti kuo didesnio skaidrumo, kartu siekdami sukurti kuo tvaresnius produktus – šiuo atveju, manekenus, plačiai naudojamus mados industrijoje. Visgi, klaidinga yra tikėti, kad visi manekenai būtinai yra žalingi aplinkai. Atlikus tam tikrus patobulinimus, pokyčius, atradus tam tikras alternatyvas, tikrai galima siekti sukurti kuo tvaresnį produktą. Šiandien mes, Ric Creative, norime Jums pristatyti vieną tokių produktų – ekologiškesnį, tvaresnį bei aplinkai žymiai draugiškesnį manekeną, kurį gaminant į aplinką išskiriamas ženkliai mažesnis kiekis gamtai žalingų medžiagų. Tad jeigu norite prisidėti prie žiedinės ekonomikos skatinimo – sprendimas Jūsų rankose. Rinkitės mūsų kuriamus manekenus ir vystykite savo verslą palaikydami ekologija ir tvarumu besiremiančius gamintojus.
Svarbu paminėti tai, kad ekologiškesnis būdas gaminti manekenus yra dar visai naujas gamybos būdas, tačiau jau dabar matoma, kad aplinkai dėl atliktų techninių specifikacijų pakeitimo jau dabar stebima teigiama įtaka – mes gerokai sumažinome įvairių neigiamų medžiagų patekimą į aplinką. Sumažinome plastiko naudojimą ir jo dalelių patekimą į gamtą, taip pat sumažinome cheminių medžiagų naudojimą – dabar sąmoningiau atsirenkame tik tas medžiagas, kurios privalomos kokybiškų manekenų gamybai. Iš esmės, ženkliai sumažinome nereikalingų žaliavų sunaudojimo kiekį, kartu ir toksiškų medžiagų išskyrimą gamybinių procesų metu į aplinką. Vera paminėti ir tai, kad atlikus atitinkamus gamybinių specifikacijų pakitimus stebimos sumažėjusios energijos sąnaudos bei toksiško poveikio aplinkai sukėlimas.
Dar vienas be galo aplinkos apsaugai svarbus aspektas – anglies dvideginis. Tai dujos, kurios yra išskiriamos gaminant įvairius gaminius. Šiuo atveju gaminant įprastus manekenus, taip pat yra išskiriamas didelis kiekis būtent šių anglies dvideginio dujų. Tyrėjai teigia, kad anglies dioksido emisijos yra pagrindinė ir svarbiausia priežastis, lemianti vandenynų rūgštėjimo aplinkosauginę problemą. Atkreipiame dėmesį, kad atlikę pirminio gaminio patobulinimus, pasiekėme ir sumažėjusį išskiriamą anglies dioksido kiekį.
Šiandien mes turime galimybę rinktis naudoti ekologiškesnius dažus, keisti gamybos technologiją ir savo veiksmais pereiti prie tokio gamybos būdo, kuris mažiau kenktų aplinkai. Kita atsakomybės dalis yra Jūsų pusėje: rinkitės mūsų, Ric Creative, kuriamus manekenus ir prisidėkite prie tvarios aplinkos kūrimo.
Aplinkai draugiškų manekenų gamyba Lietuvoje
Manekenai yra svarbi mados industrijos dalis, tačiau dažnai neatsižvelgiama į jų poveikį aplinkai. Vis daugiau žmonių siekia, kad jų apsipirkinėjimas būtų kuo tvaresnis procesas, kad sukeltų kuo mažiau žalingo poveikio aplinkai, tačiau retai tokių pirkėjų mintys nukeliauja iki gaminio, ant kurio tam tikras drabužis ar aksesuaras yra demonstruojamas – šiuo atveju mes kalbame būtent apie manekenus.
Būtent manekenų gamyba yra tas žingsnis, apie kurį verta pradėti galvoti, siekiant paversti apsipirkinėjimą tvaresniu procesu.
Šiandien Ric Creative gali Jums pasiūlyti naujai pagal patobulintas technines specifikacijas sukurtus manekenus, kurie yra gerokai palankenis aplinkai. Juos gaminant buvo sunaudota kur kas mažiau plastiko, kuris sunkiai yra, o nerūšiuotas patekęs į aplinką sukelia gamtai ir gamtos gyventojams žalą. Taip pat pradėjus gaminti manekenus pagal atnaujintą gamybinę specifiką, galima buvo stebėti sumažėjusį į aplinką patenkančio anglies dioksido kiekį. Teigiama, kad šios medžiagos emisijos sukelia vandenynų rūgštėjimą – labai opią aplinkos apsaugos specialistų problema, su kuria kovojama jau ilgai. Taip pat atlikus tam tikrus patobulinimus buvo pasiektas sumažėjęs cheminių medžiagų bei kitų toksiškų aplinkai medžiagų išskyrimas. Kadangi mes, Ric Creative, rūpinamės gamtos apsauga ir siekiame kurti kuo labiau aplinkai draugiškus gaminius, mūsų tikslas buvo atitinkamai koreguoti jau esamų gaminių gamybos procesus bei technologijas, įvertinti pirminių gaminių daromą poveikį aplinkai bei įvertinus šiuos rezultatus domėtis alternatyvomis, taip siekiant atrasti būdą sukurti gaminį, kuris būtų dar tvaresnis.
Pirmasis pokytis, kurio ėmėmės – tai pakeisti gaminių gamybos technologiją į 3D spausdinimą. Čia atitinkamai pakeitėme putų polistirolo žaliavą kita medžiaga – būtent atnaujintam 3D spausdinimui tinkančiu polimeru. Šiuo pokyčiu siekėme sumažinti naudojamų cheminių medžiagų kiekį ir atliekas, taip pat šio pokyčio įgyvendinimas prisidėjo jau prie minėtų anglies dioksido emisijų kiekio sumažinimo.
Kitas pokytis, kurį įgyvendinome – cheminių medžiagų sunaudojimas. Atsisakėme epoksidinės dervos, kuri prisidėjo prie toksiškumo aplinkai mažinimo bei to paties jau minėjo anglies dioksido kiekio mažinimo.
Galiausiai priėmėme sprendimą pakeisti įprastai naudojamus dažus į ekologiškesnius, siekiant gaminti iš aplinkai palankesnių medžiagų.
Šiandien drąsiai teigiame, kad viskas priklauso nuo mūsų ir nuo mūsų pasirinktų žingsnių bei priimamų sprendimų. Ekologiškesniu principu kuriami manekenai mados industrijoje yra ta grandis, kuri tikrai gali sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.
Mes gamybinius patobulinimus jau atlikome ir nuolat ieškome naujų būdų, tačiau prie žiedinės ekonomikos skatinimo šiandien galite prisidėti ir Jūs – įsigykite Ric Creative manekenus ir kurkime tvarų pasaulį kartu!
Rinkimės ekologiškesnius sprendimus – mažiau teršiantys manekenai
Šiandien vargiai besutiksite verslą, besiverčiantį mados pramone, kuris neturėtų manekenų. Lygiai taip pat vargiai pamatysite parduotuvę, demonstruojančią naujas kolekcijas, drabužius, aksesuarus, kuri neturėtų manekenų. Labai dažnai visa tai, kas demonstruojama parduotuvių vitrinose, yra būtent demonstruojama ant manekenų. Visgi, labai lengva apsigauti ir dėmesį nukreipti tik į spalvingus drabužius ar įdomiu dizainu išsiskiriančius aksesuarus. Mados pramonė – tai viena tų erdvių, kurios kūrimas sukelia didelį neigiamą poveikį aplinkai. Manekenai – tik viena dalis to, ką galima pakeisti, siekiant atsakingiau kurti šią pramonę. Mes, Ric Creative, kaip manekenų, tiekiamų parduotuvių vitrinoms ir kitoms vietoms, kur demonstruojami drabužiai bei aksesuarai, gamintojai jaučiame atsakomybę savo gamybinius procesus koreguoti. Pasaulio sveikata šiuo metu priklauso nuo mūsų, tad jeigu mes nesiimsime jokių veiksmų, vargu, ar ilgai mus sveikus pasaulis nešios.
Siekdami sukurti kuo tvaresnius produktus, ėmėme ieškoti tvaresnių alternatyvų. Kai pagaminome pirmąjį gaminį, atlikome to gaminio poveikio aplinkai vertinimo tyrimą, rezultatus analizavome, dėl jų tarėmės, ieškojome alternatyvų gamybiniams procesams.
Šiandien Jums pristatome naujai sukurtus ekologiškesnius manekenus, kurie jau dabar yra žingsnis į priekį, kuriant tvaresnį kelią į mados pramonę. Mūsų pagaminti manekenai yra pagaminti iš aplinkai draugiškų medžiagų, jų gamyba sukelia mažesnį neigiamą poveikį aplinkai negu pirminio gaminio gamyba, taip pat gamindami šiuos atnaujintus manekenus naudojame ekologiškesnius dažus. Šis naujas dizainas leidžia mums gaminti naudojant mažesnį kiekį plastiko. Negana to, dėl atliktų gamybinių specifikacijų patobulinimo į aplinką yra išskiriama mažiau kenksmingo ir vandenynų rūgštėjimo problemą sukeliančio anglies dioksido. Tai ne vienintelė kenksminga medžiaga, kurios patekimas į aplinką buvo apribotas – sumažinome ir kitų cheminių bei toksiškų medžiagų naudojimą gamybinių procesų metu bei jų išskyrimą į aplinką. Dėl šių patobulinimų galime stebėti sumažėjusį gamybinių atliekų kiekį, sumažėjusį aplinkos rūgštingumą, aplinkos toksiškumą bei bendrą sumažėjusį neigiamą poveikį aplinkai.
Siekdami sumažinti gamybinių procesų metu sukeliamą neigiamą poveikį aplinkai, rinkomės po žingsnelį pakeisti savo įprastus gaminimo žingsnius. Tikime, kad vienas svarbesnių tokių žingsnių – įprastų dažų pakeitimas ekologiškesniais. Negana to, kad gamybiniai procesai yra aplinkai draugiškesni, pats manekenas taip pat mažiau kenkia aplinkai bei žmogaus sveikatai.
Šiandien viskas priklauso nuo mūsų ir Jūsų – nuo mūsų visų, nuo mūsų pasirinkimų ir sprendimų. Mes jau pakeitėme gamybą ir ketiname vis ieškoti tvaresnių gamybos būdų, tačiau ir Jūsų atsakomybė yra išsirinkti patikimą tiekėją. Kviečiame rinktis mus ir kartu mažinti aplinkos užterštumą!
Ekologiškesni sprendimai reklamos srityje
Tūrinė reklama yra populiari reklamos forma. Tokia reklama efektyvi ne tik dėl to, kad yra itin lengvai pastebima bei įdomu, tačiau ir dėl to, kad tokiu savo unikalumu pritraukia didelį kiekį žmonių, o tai yra labai svarbus reklamos tikslas. Tačiau, kaip ir bet kuri kita tūrinė priemonė, kuri dienos šviesą išvysta tik perėjusi įvairius gamybinius procesus, tūrinė reklama iki tol, kol yra pagaminama ir pasiekia klientų akis, turi gana neigiamą poveikį aplinkai. Taigi, mes, Ric Creative, tikime, kad norint gyventi saugiame ir švariame pasaulyje, privalu imtis veiksmų, užtikrinančių įvairių gaminių bei jų gamybos procesų tvarumą ir ekologiškumą. Mūsų tikslas, kai sukūrėme pirminį savo tūrinės reklamos gaminį, buvo išsiaiškinti, kokį neigiamą poveikį aplinkai ji sukuria. Negana to, daug analizavome, ieškojome alternatyvų. Būtent dėl to šiandien galime Jums pasiūlyti Ric Creative naujo dizaino ir pagal patobulintą technologiją sukurtą tūrinę reklamą, kurią jau dabar galite įsigyti ir naudoti savo vardui garsinti.
Ekologiškesnė pagal naujas technologijas sukurta tūrinė reklama yra visokeriopai draugiškesnė gamtai. Tai tokia reklama, kuriai gaminti sunaudojome kur kas mažiau plastiko – įprastai gaminant tūrines reklamas yra sunaudojamas ganėtinai didelis plastiko, žalingo aplinkai, kiekis. Negana to, pakeitus gamybinę technologiją, sumažėjo ir atliekų kiekis bei į aplinką išskiriamų toksiškų medžiagų kiekis. Svarbu paminėti ir tai, kad pakeitėme tokios reklamos gaminimą į jos spausdinimą 3D spausdintuvu – tai naujoviškas ir gana ekologiškas būdas gaminti ne tik įvairius gaminius, bet ir tūrinę reklamą.
Ric Creative – tai įmonė, kuri kasdien rūpinasi tvaraus pasaulio kūrimu, tad mums svarbu nuolat tobulinti savo gamybinius mechanizmu ir taip siekti sukurti kuo ekologiškesnį produktą, pasieksiantį Jūsų rankas. Dėl tokio mūsų požiūrio šiandien ir galime Jums pristatyti tūrinę reklamą, kurią gaminant buvo į aplinką išskirtas kur kas mažesnis kiekis gamtai kenksmingų anglies dioksido dujų, kurios, anot tyrėjų, sukelia vandenynų rūgštėjimo aplinkos apsaugos problemą. Taip pat buvo sumažintos energijos sąnaudos, sumažintas aplinkos rūgštėjimas, toksiškas poveikis aplinkai. Šios priežastys yra tik dalis priežasčių, leidžiančių suprasti, kad pakeitus gamybines specifikacijas, nauja gaminio versija yra kur kas ekologiškesnė.
Visgi dera prisiminti, kad mes galime tokias reklamas gaminti ir atnaujinti patobulinę daugybę kartų, tačiau taip prie tvarumo ir žiedinės ekonomikos prisidėsime tik dalinai – kitą dalį turite padaryti Jūs atsakingai pasirinkę gamintojus. Mes kviečiame užterštumą mažinti kartu – rinkitės Ric Creative ekologiškesnes tūrines reklamas!
Ekologiškenė tūrinė reklama
Tūrinė reklama gali būti ne tik puikus reklamos metodas, pasiekiantis daugybę žmonių ir informuojantis juos apie Jūsų veiklą, paslaugą ar produktą, bet ir didelis aplinkos taršos bei didelio atliekų kiekio šaltinis. Tačiau, Ric Creative atliko pirminio gaminio poveikio aplinkai tyrimą, įvertino rezultatus ir priėmė išvadą, kad atlikus tam tikrus patobulinimus jau šiandien galima sukurti aplinkai draugiškesnį, ekologiškesnį, tvaresnį produktą. Šiuo atveju kalbame apie patobulintą Ric Creative tūrinę reklamą, kurią jau dabar galite įsigyti iš mūsų ir ne tik būti pastebėti, bet ir skleisti žinią apie tvarumą bei palaikyti žiedinę ekonomiką ir jai prijaučiančius gamintojus.
Ekologiškesnė tūrinė reklama, kurią Jums šiandien siūlome, yra gaminys, pagamintas naudojant aplinkai palankesnes medžiagas, t. y. naudojamas mažesnis kiekis cheminių medžiagų, taip pat mažesnis kiekis kitų aplinkai toksiškų medžiagų. Negana to, atnaujintos ne tik šiems gamybiniams procesams naudotinos medžiagos, bet ir atlikti pačių gamybinių procesų patobulinimai. Priėmėme sprendimą įvairią tūrinę reklamą spausdinti naudojant 3D spausdintuvą, nes šis variantas, atsižvelgus į mūsų pirminio gaminio poveikio aplinkai rezultatus, buvo kur kas ekologiškesnis. Taip pat buvo pasirinkta naudoti ekologiškesnius bei aplinkai draugiškesnius dažus. Atlikus patobulinimus stebimas ir sumažėjęs aplinkai kenksmingų anglies dvideginio emisijų kiekis. Teigiama, kad šios emisijos yra pagrindinė vandenynų rūgštėjimo problema, tad rūgštėjimo stabdymas yra didelis pasiekimas. Dėl atliktų patobulinimų sumažėjo ir sunaudojamos energijos sąnaudos, stebimas sumažėjęs toksiškas poveikis aplinkai, taip pat stebimas ir sumažėjęs gamybinių atliekų kiekis.
Tam, kad pasiektume šių pokyčių, turėjome įprastą gamybos technologiją pakeisti 3D spausdinimo technologija, atitinkamai keičiant putų polistirolo žaliavą į 3D spausdinimui tinkantį polimerą. Be to, pasirinkome mažinti ir cheminių medžiagų sunaudojimą gamybinių procesų metu atsisakydami žalingos epoksidinės dervos bei pakeisdami įprastai naudojamus dažus ekologiškesniais, tačiau ne mažiau kokybiškais bei patikimais dažais.
Pakeitę tūrinės reklamos technines specifikacijas bei pritaikę ekologinį projektavimą galėjome ženkliai sumažinti atliekų kiekį bei padidinti aplinkosauginį veiksmingumą. Sukūrėme naujoviškesnį produktą, žengiantį koja kojon su visuomene, kuriai rūpi tvarumo klausimas. Mes skatiname ir palaikome žiedinę ekonomiką, kartu tikime, kad mes nuolatos rūpindamiesi tvariais patobulinimais darome tik dalį viso darbo – kita dalis priklauso nuo Jūsų. Šiandien kviečiame Jus rinktis būtent Ric Creative tūrines reklamas savo veiklai, produktui ar paslaugai reklamuoti – kartu mes galime sumažinti mus supančio pasaulio užterštumą. Rinkitės ekologiškesnius reklamos sprendimus!
Kaip tūrinės reklamos gamybos metu sumažinti neigiamą poveikį aplinkai?
Tūrinė reklama yra viena iš populiaresnių reklamos formų. Tokios reklamos ypatybė yra ta, jog ji savo unikaliu dizainu išsiskiria ir neabejotinai patraukia Jūsų potencialaus kliento dėmesį. Pasinaudoję tokios tūrinės reklamos supergalia būsite tikri, kad Jūsų veikla, paslauga ar produktas yra pastebėti. Visgi svarbu atkreipti dėmesį ne tik į galutinį rezultatą – tūrinę reklamą. Neretai įprastu būdu gaminamos reklamos dėl tam tikrų gamybinių procesų sukelia neigiamą poveikį aplinkai – ypač dėl to, kad naudojama daug plastiko bei įvairių cheminių medžiagų.
Ric Creative siekia sumažinti tūrinės reklamos gamybinių procesų metu sukeliamą neigiamą poveikį aplinkai, priėmėme sprendimą ieškoti alternatyvių gamybos būdų, kurie padėtų užtikrinti, kad mūsų gaminamas produktas yra vis tvaresnis ir vis ekologiškesnis. Savo ruožtu pritaikėme ne tik ekologiškesnes tūrinės reklamos gamybos strategijas, bet ir pritaikėme naują ekologinio projektavimo modelį. Paprastas pavyzdys – nusprendėme pakeisti įprastus dažus kur kas ekologiškesniais ir aplinkai draugiškesniais dažais, taip pat priėmėme sprendimą pakeisti įprastą gamybos metodą trimačio spausdinimo technologija. Šie pakeitimai sąlygojo ir naudojamų cheminių medžiagų kiekio sumažinimą.
Taigi, mūsų Jums siūloma ekologiškesnė ir tvaresnė tūrinės reklamos versija yra aplinkai draugiškas pasirinkimas, kuris ne tik gamybos metu mažiau kenkia aplinkai, bet ir gerina aplinkosauginį veikimą. Tokia reklama ženkliai sumažina anglies dioksido pėdsaką – šis rodiklis svarbus, nes mes, kaip aplinkos apsauga besirūpinanti kompanija, siekiame užkirsti kelią įvairioms aplinkos apsaugos problemoms. Didelės anglies dvideginio emisijos, anot tyrėjų, yra pagrindinė vandenynų rūgštėjimo problema. Teigiama, kad pakeitus įprastų tūrinių reklamų gamybos technologijas mažėja aplinkos rūgštingumas.
Verta paminėti ir tai, kad ekologiškesniu principu pagamintos tūrinės reklamos padeda mažinti energijos sąnaudas, taip pat ir toksiškumą aplinkai bei cheminių medžiagų kiekį, atliekas bei nereikalingų žaliavų sunaudojimo kiekį.
Mes palaikome žiedinės ekonomikos veikimą bei savo pasirinkimais ir sprendimais skatiname ją, tikime, kad šiandien ši ekonomikos rūšis yra itin svarbi visuomenei, nes būtent ji prisideda prie aplinkos tausojimo, gamybos išlaidų mažinimo, taip pat geriną bendrą aplinkos būklę.
Ric Creative – tai tie gamintojai, kurie dirba kasdien siekdami sukurti kuo kokybiškesnį bei funkcionalesnį produktą, tačiau greta šių reikalavimų visada siekti kurti ir kuo tvaresnius bei ekologiškesnius produktus. Mes vieni gamtos neišgelbėsime, tačiau kiekvienas gali pradėti nuo savęs. Kviečiame Jus kartu su mumis rūpintis aplinkos užterštumo problema ir pradėti įsigyjant mūsų tūrinę reklamą!
Rinkimės ekologiškesnę tūrinę reklamą
Tūrinė reklama yra efektyvi reklamos forma, kuri patraukia klientų dėmesį. Tačiau šios reklamos gamyba taip pat, kaip ir daugumos kitų tūrinių gaminių, neapsieina nesukeldama žalingo poveikio aplinkai. Todėl mes, Ric Creative, pasirinkome būti ta įmone, kuri žengs žingsnį iš šio užburto rato ir ieškos būdų sukurti tvaresnę, ekologiškesnę ir aplinkai draugiškesnę tūrinę reklamą. 
Iš esmės taip ir padarėme: sukūrę pirminį gaminį, atlikome jo poveikio aplinkai tyrimus, išanalizavome gautus rezultatus, pasirinktas projektavimo strategijas, taip pat ieškojome įvairių alternatyvų, jas atskirai vertinome bei reitingavome. Galiausiai pasirinkome tokius sprendimus, kurie, mūsų, Ric Creative, nuomone buvo tvariausi ir padėsiantys mums sukurti ekologiškiausią gaminį. Pirmasis sprendimas buvo pakeisti gaminių gamybos technologiją į 3D spausdinimą, taip pat atitinkamai keičiant putų polistirolo žaliavą 3D spausdinimui tinkančiu polimeru. Kitas sprendimas, kurį nusprendėme priimti, buvo cheminių medžiagų gamybiniams procesams sunaudojamo kiekio mažinimas atsisakant epoksidinės dervos. Galiausiai priėmėme sprendimą pakeisti įprastai tūrinių reklamų gamybai naudojamus dažus ekologiškesniais ir aplinkai palankesniais.
Priėmę sprendimą atlikti jau aptartus patobulinimus pastebėjome, kad sunaudojama mažiau plastiko, mažiau cheminių medžiagų, taip pat sumažinamas anglies dioksido pėdsakas, kuris laikomas pagrindine vandenyno rūgštėjimo problemos priežastimi. Mes sumažinome nereikalingas žaliavas, sumažinome energijos sąnaudas, taip pat pakeitėme tūrinės reklamos technines specifikacijas bei pritaikėme tūrinės reklamos ekologinį projektavimą – šie sprendimai mums ir leido sukurti kur kas ekologiškesnį gaminį, kurį dabar galime pasiūlyti išbandyti ir Jums.
Taigi, pristatome Jums Ric Creative sukurtą tūrinę reklamą, gerinančią aplinkosauginį veiksmingumą. Mes palaikome ir skatiname žiedinę ekonomiką, tad rinkdamiesi mūsų kuriamas tūrines reklamas ir Jūs turėsite galimybę prisidėti prie šiandien taip aktualios žiedinės ekonomikos skatinimo. Mes jau dabar esame sumažinę sunaudojamo plastiko kiekį, dėl jau dabar atliktų pokyčių į aplinką išskiriama mažiau kenksmingų anglies dioksido dujų, taip pat jau po šių atliktų patobulinimų sunaudojama mažiau cheminių medžiagų, stebimas sumažėjęs toksiškumas aplinkai, aplinkos rūgštėjimas bei sumažėjusios energijos sąnaudos. Mes tvarumo siekiame kiekviename žingsnyje, tad sieksime, kad mūsų produktai ir toliau būtų vis tvaresni, vis ekologiškesni.
Ric Creative rūpi aplinkos apsauga ir pasaulis, kuriame gyvename, tad mes ėmėmės veiksmų ir atlikome patobulinimų, leidusius sukurti ne mažiau funkcionalų gaminį, tačiau kur kas ekologiškesnį gaminį. Jus kviečiame jungtis prie mūsų šioje tvarumo kelionėje ir mažinti aplinkos užterštumą kartu!
Tūrinė reklama, atsižvelgiant į tvarumo ir ekologijos principus
Keičiantis technologijoms, keičiasi ir reklamos būdai. Nuo paprastų skrajučių iki didžiulių lauko reklamų ar... 3D spausdintuvu kuriamų vidaus ir lauko reklamų. Įdomūs, akį traukiantys reklamos sprendimai ne tik atkreipia potencialių klientų dėmesį, bet ir gali tapti įdomiomis interjero detalėmis. Aplinkai draugiška tūrinė reklama – tai naujas žingsnis reklamos pasaulyje. Juk ekologija šiandien yra kaip niekad svarbi tema, todėl „Ric Creative“ siūlo rinktis mažesnį poveikį gamtai turinčias 3D reklamas. Šiame straipsnyje papasakosime, kokie sprendimai buvo pritaikyti kuriant tvaresnius tūrinės reklamos modelius.
Tūrinė reklama, kuri yra palankesnė aplinkai
Tūrinė reklama, tai 3D spausdintuvu sukurta reklama, kuri gali būti naudojama pačiais įvairiausiais tikslais. Nuo 3D patalpų maketo iki interjero dekoro elementų – tūrinių rodyklių, raidžių, jūsų prekių ar produktų kopijų ir t. t. 3D reklama anksčiau buvo gaminama iš putų polistirolo, tai lengva medžiaga, kurią galima gana paprastai formuoti, suteikti jai norimą formą. Visgi keičiantis technologijoms atsiranda ir kitų ekologiškesnių medžiagų, kurias galima panaudoti tokių reklamų kūrimui. Norint sukurti aplinkai saugesnius tūrinės reklamos elementus, galima rinktis ne tik kitas medžiagas, bet ir optimizuoti procesus, atkreipti dėmesį į perteklinį medžiagų naudojimą ar įprastą medžiagą, pvz., dažus, keisti ekologiškesne alternatyva.
Ekologinis tūrinės reklamos projektavimas, mažesnis atliekų kiekis ir mažiau cheminių medžiagų
Ekologiška tūrinės reklamos gamyba padeda sumažinti gamybos metu sukuriamų atliekų kiekį bei sukurti tokią pat efektyvią, bet mažiau taršią 3D reklamą. Aplinkai saugesnės tūrinės raidės, prekių modeliai, interjero detalės – 3D spausdintuvas leidžia įgyvendinti įvairias jūsų idėjas, o mes pasistengėme sukurti tvaresnę 3D reklamų kūrimo sistemą, kuri kiekvieną projektą pavers tvaresniu ir žalesniu. Štai kokių žingsnių ėmėsi „Ric Creative“, kurdami 3D reklamas:
   Tvaresnių žaliavų pasirinkimas. 
Mažesnis poveikis aplinkai su ekologiškesne tūrine reklama. Išbandę skirtingas technologines galimybes bei šiuo metu rinkoje esančių medžiagų pasirinkimą, nusprendėme keisti įprastą putų polistirolo žaliavą į 3D spausdintuvui tinkamą polimerą.
   Mažiau cheminių medžiagų. 
Tą patį ar labai panašų rezultatą galima gauti naudojant skirtingus technologinius sprendimus. Skirtingos alternatyvos gali būti pasirenkamos vertinant kainos, ilgaamžiškumo, tvarumo ir kitus aspektus. Kuriant aplinkai draugišką tūrinę reklamą, įvertinome, kokių naudojamų cheminių medžiagų galime atsisakyti ir sukurti tokį pat patvarų reklaminį elementą. Įvertinę gamybos procesą, nusprendėme mažinti cheminių medžiagų sunaudojimą atsisakant epoksidinės dervos. Taip sumažinome kuriamų 3D reklamos modelių poveikį aplinkai.
   Kokybiška spauda su ekologiškais dažais. 
Ekologiška tūrinė reklama su mažesniu poveikiu aplinkai kuriama įvertinus ne tik pačius konstrukcinius elementus, bet ir spaudai naudojamus dažus. Ieškodami tvaresnių alternatyvų, nusprendėme keisti naudojamus dažus į ekologiškus, kurie mažiau teršią aplinką.
Viskas priklauso nuo jūsų – ekologiškų manekenų gamyba
Mados pramonė dažnai sulaukia kritikos dėl vartotojiškumo skatinimo ir neekologiškų sprendimų. „Ric Creative“ siūlo sprendimą vienai iš problemų, su kuria susiduria mados industrijos atstovai, ieškodami gamtai draugiškesnių sprendimų – ekologiškesnį manekeną, pagamintą naudojant mažiau žalingų medžiagų bei pritaikius žaliąjį arba ekologinį 3D manekeno projektavimą.
Mažesnis poveikis gamtai su ekologiškais manekenais
Ekologiški manekenai, turintys mažesnį poveikį aplinkai, tai kiekvieno atsakingo ir sprendimų ieškančio prekybininko pasirinkimas. Tokius aplinkai draugiškesnius manekenus galima pritaikyti bet kurio stiliaus rūbais ar aksesuarais prekiaujančioje parduotuvėje, taip pat naudoti rūbams, aksesuarams fotografuoti, jei užsiimate internetine prekyba. 
Rūbų pramonė yra trečia didžiausia industrija, po automobilių ir technologinės industrijų. Rūbų ir tekstilės gamyba prisideda prie klimato kaitos daugiau nei visa aviacijos ir laivininkystės pramonė kartu sudėjus. O mados industrija yra atsakinga net už 8 procentus visos pasaulio CO2 emisijos. Spręsti šias problemas, žinoma, visų pirma turi gamintojai, tačiau kiekvienas, net ir mažiausias tvaresnis sprendimas, gali prisidėti prie žalesnės ateities kūrimo. 
Prekiaujant galima atsisakyti plastikinių maišelių, perteklinių pakuočių, o prekes eksponuoti naudojant tvarias, daugkartines pakabas, lentynas ir, žinoma, manekenus. Taigi kuo ekologiškas manekenas skiriasi nuo įprastinio? Apie tai pasakojame žemiau.
Sumažinome nereikalingas žaliavas ir energijos sąnaudas, gamindami ekologišką manekeną
„Ric Creative“, kurdami aplinkai saugesnį 3D manekeną, atliko 3 pagrindinius pakeitimus. Jais buvo siekiama (ir pavyko!) sumažinti perteklinį medžiagų naudojimą, pasirinkti tvaresnes medžiagas, kurios mažiau teršia aplinką bei išvengti aštrių chemikalų naudojimo ten, kur yra gamtai draugiškesnių alternatyvų. Aplinkai saugesnis manekenas nuo įprasto skiriasi šiais 3 pagrindiniais dalykais:
    Aplinkos apsaugos gerinimas taikant ekologinį 3D manekeno projektavimą
Ekologinis projektavimas – tai turimo modelio koregavimas, atsižvelgiant į ekologijos ir tvarumo idėjas. Tokie modeliai yra gaminami panaikinant perteklines detales – taip sumažinant naudojamų medžiagų kiekį. Taip pat jie yra optimizuojami, jog liktų mažiau atliekų po gamybos proceso. Taip yra tausojami ištekliai, spartėja gamybos procesas, mažėja išskiriamo CO2 kiekis.
   Techninės specifikacijos, draugiškesnės gamtai.
Anksčiau naudotas putų polistirolas buvo pasirinktas keisti ilgaamžiškesniu ir aplinkai draugiškesniu polimeru. Taip užtikrinama mažesnė žala aplinkai, mažiau sunaudojamų medžiagų reiškia ir mažiau išleisto CO2. Gamybos procese taip pat nuspręsta atsisakyti epoksidinės dervos, taip sumažinome toksiškų medžiagų panaudojimą.
   Mažesnis poveikis aplinkai su ekologiškais dažais.
Trečiasis žingsnis, kurio ėmėsi „Ric Creative“, norėdami sukurti aplinkai draugiškesnį manekeną, tai įprastų dažų keitimas ekologiškais. Manekenai su ekologiškais dažais yra saugesni ir gamtai, ir žmonėms.
Žinoma, atsirandant naujoms technologijoms, esamus modelius visuomet galima tobulinti, ieškoti naujų ekologiškesnių sprendimų. Šis „Ric Creative“ 3D tvaresnio manekeno modelis – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori žengti dar vieną žingsnelį  tvarios prekybos link. Viskas priklauso nuo jūsų – rinkinės ekologiškus manekenus ir sumažinkite sukuriamų atliekų bei išskiriamo CO2 kiekį!

Back to Top